готель АРБАТ

конфорт У вирі ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ЖИТТЯ

Елегантний, затишний та гостинний готель "АРБАТ" відкриває свої двері мандрівникам для проживання в ЧЕРНІВЦЯХ, у жвавому районі міста.

+380(0372)501555

+380(095)2795555

Готель "Арбат" - унікальний бізнес-готель у Чернівцях. Концепція готелю - простір і спокій. Він включає 27 номерів - від затишного Стандарту до розкішного номеру "Арбат" класу люкс, ресторан, банкетний зал, банкомат 24/7, власну парковку з охороною і відеоконтролем, власний СПА-салон, торговий центр на першому поверсі і громадський транспорт в кроковій доступності.

Наш готель ідеально підходить для комфортного відпочинку і проведення ділових заходів, корпоративних свят і весільних банкетів, утаємничених рандеву без зайвого галасу.

Комфорт гостей - наша місія!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ІДЕАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Готель АРБАТ розташований безпосередньо біля перехрестя, що пришвидшує проїзд до будь-якої частини міста, та за декілька хвилин пішки від найяскравіших визначних пам'яток чернівців, зокрема - старої частини історичного центру.

Від готелю найкоротша відстань і найпростіший шлях до гірськолижніх курортів Мигово і Буковель.